Logo Gmina Perlejewo

Dane kontaktowe i struktura organizacyjna


Urząd Gminy Perlejewo

Perlejewo 14, 17-322 Perlejewo
woj. podlaskie 

tel. +48 85 657-85-15
fax. +48 85 657-85-15


e - mail: ug@perlejewo.pl

 

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek 7.30 - 15.30 

 

NIP: 722-106-83-65
REGON: 000548548

 

Nr rachunku bankowego:
Bank Spółdzielczy w Ciechanowcu Oddział w Perlejewie
18 8749 0006 1300 0228 2000 0020

 

Gmina Perlejewo

NIP: 544-14-84-627
REGON: 450670060
 
 
Referaty Urzędu Gminy i szczegółowe dane kontaktowe
 
 

Wójt

Jakub Krzysztof Wierzbicki

tel. 856578515 w.21

 

Sekretariat

Emilia Wojtkowska

tel. 856578515

ug@perlejewo.pl

Obrona cywilna

Mariusz Jurek

tel. 856578515 w.29

mariusz.jurek@perlejewo.pl
Urząd stanu cywilnego Beata Miłkowska tel. 856578515 w.29 beata.milkowska@perlejewo.pl

REFERAT ORGANIZACYJNY

Kierownik Iwona
Pożoga-Protaziuk
tel.856578515 w.22 iwona.pozoga@perlejewo.pl

REFERAT FINANSOWY

Skarbnik

Monika Kosk

tel. 856578515 w.25

monika.kosk@perlejewo.pl

Księgowość budżetowa

Zuzanna Harasimiak

tel. 856578515 w.25

zuzanna.harasimiak@perlejewo.pl

Wymiar podatków

Małgorzata Leszczyńska

tel. 856578515 w.27

malgorzata.leszczynska@perlejewo.pl

Księgowość podatkowa i oświaty

Beata Niemyjska

tel. 856578515 w.27

beata.niemyjska@perlejewo.pl

REFERAT INWESTYCJI I ROZWOJU

Kierownik

Jarosław Oksztul

tel. 856578515 w.23

jarek.oksztul@perlejewo.pl

Rolnictwo, gospodarka przestrzenna

Stanisław Kosk

tel. 856578515 w.23

stanislaw.kosk@perlejewo.pl

REFERAT GOSPODARKI KOMUNALNEJ

Kierownik

Roman Perkowski

tel. 856578515 w.26

roman.perkowski@perlejewo.pl
Ochrona środowiska
Gospodarka odpadami
Marzena Czarkowska tel. 856578515 w.26 marzena.czarkowska@perlejewo.pl
 
     
 
 

Wójt gminy zaprasza

Wójt Gminy Perlejewo przyjmuje interesantów w każdą środę w godz. 9-12

 

Urząd Gminy Perlejewo

17-322 Perlejewo
tel./fax 85 657-85-15
e-mail:ug@perlejewo.pl 

 

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

maj 2022
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.