25 października 2014. imieniny: Ingi, Darii, Sambora
  × strona główna
° Aktualności
° O nas
° Filmy
° Kronika
° Gazetka Internetowa
° Organizacje
° Konkursy
 - 2008 / 2009
 - 2009 / 2010
 - 2010 / 2011
 - 2011 / 2012
 Warto być dobrym
 Na Palmę Wielkanocną
 Jestem Polakiem...
 Konkurs Chemiczny
 Walentynkowy Konkurs Poetycki
 Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
 Konkurs Ortograficzny
 - 2012 / 2013
 - 2013 / 2014
° Nasze działania - programy edukacyjne, projekty
° Projekty edukacyjne uczniów klas II
° Dokumenty szkolne
° Najlepsi uczniowie
° Księga Absolwentów
° Stypendyści
° Informacje dla rodziców
° Rozkład zajęć
° Telewizja internetowa
° Samorząd Uczniowski
° Drużyna Harcerska
° Sport - Klub Sportowy "ISKRA"
° Biblioteka
° Spółdzielnia Ucz."Grosik"
° Chór Szkolny
° Egzamin gimnazjalny
° "Poczytaj mi przyjacielu"
° Dziennik elektroniczny
° Administrator strony
  

Na Palmę Wielkanocną

PALMY WIELKANOCNE

XV Regionalny Konkurs na Wykonanie Palmy Wielkanocnej zorganizowany został przez:

v Muzeum Rolnictwa im.ks.Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu,

v Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem,

v Parafię Rzymskokatolicką p.w.Trójcy Przenajświętszej w Ciechanowcu

v Parafię Rzymskokatolicką p.w.NMP z Fatimy w Ciechanowcu,

pod Patronatem Ordynariusza Diecezji Drohiczyńskiej – Jego Ekscelencji Księdza Biskupa dr Antoniego Dydycza.

 

Do konkursu zgłoszono 467 palm wykonanych przez 37 placówek.

Gimnazjum w Perlejewie także wzięło udział w tym konkursie. Uczniowie wykonywali palmy pod kierunkiem p.Teresy Gawryś.

 

Komisja przy ocenie palm, zgodnie z regulaminem konkursu, brała pod uwagę:

v pomysły artystyczne,

v własną inwencję twórczą,

v zgodność wykonania z lokalną tradycją

v ogólny wygląd i efektywność kompozycji.

 

Jury przyznało nagrody:

v nagroda specjalna -8 palm

v I nagroda – 20 palm

v II nagroda – 32 palm

v III nagroda – 86palm

v wyróżniło 96 palmy.

Pozostałym 225 palmom przyznano nagrody pocieszenia.

 

Z naszego gimnazjum udział w konkursie wzięły następujące osoby:

 

III MIEJSCE:

Zgiet Maria Magdalena IIIb – PALMA ZOSTAŁA ODDELEGOWANA,

Czarkowska Magdalena  IIIb, Czarkowski Hubert  Ia,   

 

WYRÓŻNIENIE:

Czarkowska Marzena Ia,  Gromadko Anna IIIa, Sierociuk Jagoda Ia, Twarowski Patryk  Ia, Zalewska Sylwia IIIa, Kowalczuk Paulina i Sierociuk Justyna IIIb, Jóźwiak Magdalena Ib, Jewiak Katarzyna i Bojar Monika IIa,

 

NAGRODY POCIESZENIA:

Boguszewska Agnieszka IIIa, Boguszewska Karolina Ia, Bożyk Ewelina IIIa, Borzym Błażej Ia, Buśko Szymon Ia, Ilczuk Paulina Ib, Koska Marcin IIIb, Kosk Mariusz  Ia, Kołodziej Michał Ib, Kozińska Kinga IIIa, Kryńska Martyna IIIa, Krzyżanowski Szymon  IIIa, Leszczyński Damian  IIIa, Olszewska Patrycja IIIb, Pieczyska Aleksandra Ia, Radziszewski Łukasz Ia, Stańczuk Karolina Ia,  Wyrożębska Wioletta Teresa IIIa, Zgiet Justyna  IIIa, Radziszewska Kinga i Zdunek Izabela IIIa, Jankowska Patrycja i Kosk Weronika Ia, Kowalczuk Patrycja IIIb i Kowalczuk Przemysław Ia, Wincenciak Magdalena i Karolina Czarkowska Ib, Wojtkowska Weronika i Aneta Zdunek IIIa, Biszewski Piotr Ia i Biszewski Paweł IIIb, 

 

Pytania do Wójta Odpowiedzi Wójta
 
SONDA
Czy nasza gmina jest przyjazna dla inwestorów?
tak
nie
nie mam zdania
nie wiem o czym mowa
zobacz wyniki

<<   Październik   >>
NiPoWtŚrCzPtSo
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

MAPA SERWISU
STATYSTYKA